TASUTA TELKLA
Festivalialast 500 meetri kaugusel asub tasuta valveta telkla. Telklas on prügikonteinerid jäätmeliikide kaupa, tualetid, saja meetri kaugusel asuvad dušid (kasutuskord 10 €, tasumine ainult sularahas).


TASULINE TELKLA - 15-20 € + Ticketeri teenustasu
Festivalialast 400 meetri kaugusel asub tasuline mugavustega telkla. Telklas on ööpäevaringne valve, prügikonteinerid jäätmeliikide kaupa, tualetid, dušid (kasutamine tasuta), eraldi telgis telefoni laadimise võimalus. Tasulise telkla pääse (sõltumata päevade arvust) maksab eelmüügis ühele inimesele 15 € (lisandub Ticketeri teenustasu) ja kohapeal 20 €. Hinnad ei sisalda eelpüstitatud telki ega festivalipileteid. Tasulisse telklasse pääseb ainult vastava käepaela olemasolul, v.a kuni 11-aastased (k.a) lapsed, kellele telklapiletit ja vastavat käepaela vaja pole. Vali "majutus" ja osta telklapääse
  SIIN!  

GLÄMPINGTELKLA - 350-470 € + Ticketeri teenustasu
Festivalialast 400 meetri kaugusel asub glämpingtelkla, kuhu on eelpüstitatud ilmastikukindlad ja luksuslikud (voodite, linade ja tekkidega varustatud) telgid. Telklas on ööpäevaringne valve, prügikonteinerid jäätmeliikide kaupa, tualetid, dušid (kasutamine tasuta). Vali "majutus" ja osta telk
  SIIN!  Telk sisaldab: voodid ja madratsid, tekid-padjad, voodipesu vastavalt magamiskohtade arvule; pleedid ja käterätikud vastavalt magamiskohtade arvule; laud + 2 tooli; puidust kastikesed öökappideks; LED laternad; nagi/riidepuulahendus rõivaste riputamiseks. Retseptsioonis: check in / check out; esmatarbekaupade müük (pudelivesi, kohv, hügineenitarbed, vihmakeebid); reisivoodid väikelastele magamiseks (hind koos voodipesuga 30 €). Glämpingtelklasse pääseb ainult spetsiaalse käepaela olemasolul, v.a kuni 11-aastased (k.a) lapsed, kellele telklapiletit ja vastavat käepaela vaja pole.

Glämpingtelgid maksavad (sõltumata päevade arvust): 2-kohaline 350 €, 3-kohaline 390 €, 4-kohaline 430 €, 5-kohaline 470 €. Hindadele lisandub Ticketeri teenustasu. Hinnad ei sisalda festivalipileteid.

KARAVANIPARK
Kui tuled auto- või haagissuvilaga, võid parkida ja ööbida karavanipargis, milleks on eraldatud spetsiaalne osa asfaltparklast. See asub festivalialast 400 meetri kaugusel. Karavanipargis ei tohi parkida sõiduautod, mootorrattad ega bussid. Tualetid ja dušid (kasutamine tasuta) asuvad 100 meetri kaugusel. Müügil õige pea!