Kolme-aastasest saadik laulmisega tegelev Sandra on Südamelaul 2019 võitja. Peale muusika on tema kireks ka näitlemine.

 

Särav ja mitmekülgne muusik ning lugudelooja, kelle loomingus liituvad looduspildid, erinevate paikadega seotud elud ja lood ning inimeseks olemise soojus. Tuulikki akordionile kirjutatud uuenduslikku värsket ja elujõulist originaalloomingut on võrreldud nii Eric Satie neoklassitsistlike teoste kui ka Philip Glass'i 70-ndate hüpnootilise ja minimalistliku muusikaga. Meloodiabassidega akordioni ning sõnatu vokaaliga üles ehitatud kompleksne ja endassehaarav helimaalim paneb kuulaja mõtisklema elu ja olemise sügavamate kihtide üle. 2019. aasta sügisel ilmub Euroopas ja Jaapanis Tuulikki järjekordne sooloalbum.

 

Rakverest pärit kinemaatilist ja psühhedeelset muusikat produtseeriv nooruk, kelle inspiratsioon tuleb tehnika piiridest ning interneti sügavustest.

 


Sõltuvalt ajast ja kohast viib KIVIRAND oma publiku teekonnale, mis kulgeb peamiselt läbi deep, ethnic, root, mantra, slow, minimal, emotive, dreamy, ambient ja tech house’i oaaside. Miks? Kõiges on süüdi Berliin. See on tema muusika meka. Berliinis kogetud peod ja muusika on meest palju mõjutanud ning inspireerinud. Artistid, kes on eeskujuks, on pärit L.A.-st Istanbulini.

 


Hea muusika on žanriülene. Seda eriti seisukohast, et MYR'i plaan on Võnkel korralik kompott kokku keevitada.