Curly Strings on neljaliikmeline ansambel, mis ammutab inspiratsiooni muuhulgas ameerika bluegrassist ning osalejate isiklikust pärimusest praeguses Eesti kultuuriruumis. Nende muusika peamisteks alustaladeks on intensiivne ja mänguline musitseerimine, meeldejäävalt ilusad meloodiad ja siiras esitus. Ansambli tõus sabatähena Eesti muusikataevasse 2013. aastal oli omamoodi fenomen ning nende lugusid lauldakse lõkke ääres, kooriproovides, pulmades, “Eesti otsib superstaari” katsetel, ERSO uue aasta kontserdil, Eesti Kaitseväe orkestris ja pensionäriklubides.

 

VALMIERMUIžA  ESITLEB:

Chris Noah (Läti) ehk Krists Indrišonoks on indie-poppi viljelev muusik, laulja ja laulukirjutaja, kelle loomingus seguneb kaasaegne singer-songwriter-stiil ning 80ndate poprokk. Talendikas läti artist kogus esmalt tuntust ja populaarsust kodumaal aastal 2015 oma hittlooga Had It All. Tänaseks on Chris Noah'st saanud rahvusvahelise kategooria artist, kelle uuemad lood Spark, River ja Fall Through figureerivad mitmetes populaarsetes Spotify playlistides.

 

Prantsuse Instituut Eestis  ESITLEB:

23-aastasena laulja-laulukirjutaja ja multiinstrumentalist Eugénie (Prantsusmaa) on prantsuse noore põlvkonna elektro-popi üks talendikamaid ja omanäolisemaid esindajaid. Tema muusika ja lüürika on poeetiline ja sütitav. Eugénie on olnud oma muusikuteekonnal resoluutne ning liikunud iseõppijana täiesti oma rada, laskmata muusikatööstusel kujundada endast säravat, ent sisutühja popp-artisti. Tema live'id on kaasahaaravad, tantsulised ja vaatemängulised.

 

Raputavalt aus looming, mitmetahulised helikäigud, haruldaselt sügav hääl. Fil Bo Riva (Itaalia) on laulja-laulukirjutaja, kes veel 2017. aasta lõpus rändas mööda Euroopat, soojendades Milky Chance'i, kuid on tõusnud tänaseks sootuks uutesse kõrgustesse. Möödunud aastal astus mees üles mitmetel Euroopa suurimatel ja olulisimatel festivalidel nagu näiteks Great Escape, Eurosonic ja Montreux Jazz Festival. Tema debüütalbum "Beautiful Sadness" ilmus tänavu 22. märtsil ning hetkel on Fil Bo Riva taas tuuritamas, ent sedapuhku headlinerina, ning tutvustamas väljamüüdud saalidele oma esikplaati. Spotify's on tema lugusid kuulatud viimasel kuul enam kui 700 000 korda.

 

Koguni kümme sooloalbumit välja andnud kodumaine andekus koos hinnatud muusikutest koosneva bändiga. Märtsis ilmus Vaiko Eplikul uus singel “Tetris”, mis annab vihje peagi ilmuvast järjekordsest albumist.