HUNGRY KARL
on Karl, Tarmo ja Karl ehk teist hooaega tegutsev toiduauto (food truck). Nad külastavad erinevaid paiku ning pakuvad maitsvat ja kvaliteetset kehakinnitust. Hungry Karl hindab toidus tooraine värskust ning nende menüü vahetub üritusest lähtuvalt.
 SMOKY SALOON
on Western-stiilis gastropubi, kes pakub Ameerika lõunaosariikide suitsutatud ja grillitud toite. Smoky Saloon menüüs on isetehtud vorste ja grill-liha, mida nad suitsuahjus kohapeal suitsutavad ja grillivad.

 VALMIERMUIŽA
on väikepruulikoda Lätis, Valmiera külje all, kus aeglaselt ja hoolega pruulitakse elavat õlut. Kasutatud on kõige paremaid ning kvaliteetsemaid tooraineid, et maitse oleks aristokraatide vääriline. Õlu on pastoriseerimata ning valmistamisel pole kasutatud suhkrut, vaid maitsed on saadud toorainetest, milleks on vesi, linnas, humalad ja pärm.


 MAMM&FRUKT
on käsitöö marjaveinide tootja ja edasimüüja. Mamm&Frukt ehk marjad ja puuviljad, mida kasutatakse, on kõik Eestis kasvanud. Marjaveine valmistades peetakse silmas, et need oleksid just täpselt nii ehedad, et iga sõõm viiks meid mõtteis tagasi suvilasse marjapõõsaste vahele. Mamm&Frukt usub, et ka Eestis kasvanud marjadest saab valmistada head ja kvaliteetset veini, mis pakub naudingut ka teadlikumale veinisõbrale.

 STAY YOUNG
on smuutid, mis teevad õnnelikuks! Nooruslikkuse eliksiirina mõjuvatesse kosutavatesse smuutidesse on segatud põhikomponentidena astelpaju, banaani, toorkakaod ja palju muud kasulikku.