ACOUSSION MTÜ
Reg nr 80396880
KMKR EE101924726

Facebook facebook.com/vongefestival
Instagram
 instagram.com/vongefestival
YouTube youtube.com/user/acoussion

Telefon +372 5620 0550
E-post info@acoussion.com

Tarmo Sikk, peakorraldaja, programm
+372 5620 0550
tarmo@acoussion.com

Magnus Pruul, olme, üldkorraldus
+372 520 5928
magnus@acoussion.com

Käthlin Kalmann, vabatahtlikud, üldkorraldus
+372 553 6770
kathlin@acoussion.com

Kaisa Kopliste, kauplejad, üldkorraldus
+372 5348 5685
kaisa@acoussion.com

Kaspar Kluge, tehniline produktsioon
+372 5909 3892
kaspar@backstagerecords.ee

Birgit Murd, artistide logistika, backstage
+372 512 8621
birgit@acoussion.com

Mihkel-Emil Mikk, disain, dekoratsioonid
+372 5901 2803
mihkel-emil@miklstudio.com