TELKLA
Festivaliala kõrval asub valveta telkla, kus on telkimine tasuta. Telklas on tualetid. Ja sealt paarisaja meetri kaugusel (Karavanipargis) asub dušš, mille juures seinal on postkast, kuhu saab igaüks tunde järgi duši kasutamise eest tasu jätta. Kuna on ainult üks dušš, tasub tipptunnil arvestada ooteajaga.


KARAVANIPARK
Kui tuled auto- või haagissuvilaga, võid parkida ja ööbida spetsiaalses karavanipargis. See on tasuta, kuid vooluvarustust sulle ei võimaldata. Karavanipargis ei tohi parkida sõiduautod, mootorrattad ega bussid. Seal on tualett ja ka dušš, mille juures seinal postkast, kuhu saab igaüks tunde järgi duši kasutamise eest tasu jätta. Kuna on ainult üks dušš, tasub tipptunnil arvestada ooteajaga.UUED MAJUTUSSOOVITUSED (uuendatud 4. juulil):

KADRINA MÕISA KÄMPINGUD - VÄLJA MÜÜDUD!
+372 528 6481 - 4 km - vabanes neli 4-kohalist majakest!

KOLKJA PUHKEKÜLA
+372 5694 1921 - 25 km - vaba 16 kohta

TORMA PUHKEMAJA & GLÄMPING
+372 517 0670 - 31 km - vaba 12 kohta


GLÄMPING - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivaliala vahetus läheduses on ilmastikukindlad ja luksuslikud (voodite, linade ja tekkidega varustatud) glämpingu-telgid. Vali "majutus" ja broneeri
  SIIN!  Telk sisaldab: voodid ja madratsid, tekid-padjad, voodipesu vastavalt magamiskohtade arvule; pleedid ja käterätikud vastavalt magamiskohtade arvule; laud + 2 tooli; puidust kastikesed öökappideks; LED laternad; nagi/riidepuulahendus rõivaste riputamiseks; WC ja dušš lähedal. Retseptsioonis: check in / check out; telefoni laadimine; esmatarbekaupade müük (pudelivesi, kohv, hügineenitarbed, vihmakeebid); reisivoodid väikelastele magamiseks (hind koos voodipesuga 30 €).


PEIPSI LAKE HOUSE
- VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 11 km kaugusel asub Peipsi Lake House. Järve kaldalt 70 m eemal paiknevas majutuskohas on toiduvalmistamise võimalus, traditsiooniline saun ja jalgrattalaenutus. Külalised saavad püüda kala, ujuda või lihtsalt aias lõõgastuda. Lastele on olemas mänguväljak. Peipsi Lake House'is on nelja magamistoaga külalistemaja, eraldi sissepääsuga kahetasandine apartement ning eraldi hoones asuv külalisekorter.
Kokku leiab siin öömaja kuni 22 inimest. Uuri ja broneeri
  SIIN!


VILLA MAMELFA - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 13,2 km kaugusel asub Villa Mamelfa, mis pakub autentset luksuslikku majutust ühes tõelises vanausuliste kodus. Villa asub Peipsi järve äärses Tiheda vanausuliste tänavkülas ning siin saad tunnetada vanausuliste kultuuri olemust koos ikoonide, samovaride, lezanka, keedusuhkru ja imehea ivan chaiga. Villa Mamelfa mahutab 6-8 inimest. Uuri ja broneeri  SIIN!


SEPIKOJA KÜLALISTEMAJA - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 16,9 km kaugusel on Sepikoja külalistemaja, mis asub 19. sajandi viimasel veerandil rajatud suuremas krohvimata maakivist ja tellistest mõisa majandushoones, milles varem tegutses sepikoda. Siin on kuus 2-nimesetuba. Kaks tuba on laia voodiga ning neli ühekohaliste vooditega. Võimalik paigutada tuppa lisavoodi. Uuri ja broneeri  SIIN!HOTELL ANKUR - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 18,8 km kaugel, Mustvee südalinnas asub hotell Ankur.  Jalutuskäigu kaugusel laiub Peipsi järv ja rand, imekena rannahoone ning promenaad. Samas majas asub ka restoran. Hotellis on kokku 11 tuba -  2-, 3- ja 4-inimesetoad nii paaris- kui eraldi vooditega. Uuri ja broneeri  SIIN!KALAMEHE TALU - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 22,2 km kaugel asub Kalamehe talu. Siin pakutakse ühismajutust ning öömaja leiab maksimaalselt 15 inimest. Hind on väga soodne - 15 eurot öö kohta. Saab broneerida ka kogu maja. Uuri ja broneeri  SIIN!MESI TARE - VÄLJA MÜÜDUD!
Festivalialast 33 km kaugel asub Mesi tare majutus. Peamajas on 10 voodikohta ja see sobib ühele seltskonnale. Tare toad on lihtsad ja hubased. Köögis ning saunades puudub kraanivesi, kuid olemas on mugavustega vannituba ning värsket vett saab kaevust ja teetolmu võib maha pühkida saunas - neid on siin suur valik. Lisaks pakutakse majutust 2-kohalises, 3-kohalises ja 4-kohalises paadimajas. Uuri ja broneeri  SIIN!JÄRVE PUHKEKÜLA - VÄLJA MÜÜDUD!
ANNA CAFE & KODUMAJUTUS - VÄLJA MÜÜDUD!
PÄEVATALU - VÄLJA MÜÜDUD!